KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 6732618
*
nr 673 2618
Kakemono
Akvarell, Kina
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 december 2010
kl 17:59:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/12 19:04:02
1
600 kr
11/12 21:05:43
2
350 kr
11/12 21:10:44
2
500 kr
13/12 16:50:39
2
600 kr
13/12 17:02:25
1
1.000 kr
13/12 17:10:41
3
650 kr
13/12 17:11:05
3
750 kr
13/12 17:11:27
3
850 kr
13/12 17:11:47
3
950 kr
13/12 17:12:58
3
1.100 kr
13/12 17:21:00
2
1.200 kr
13/12 17:26:28
3
1.300 kr
13/12 17:28:32
3
1.500 kr
13/12 17:53:43
2
1.400 kr
13/12 17:54:14
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kakemono kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
5236 Kakemono
Asien, modell äldre, Landskap. Signerad, 50x175 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11
*
Kakemono
nr 673 2618
Kakemono
Akvarell, Kina
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 december 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/12 19:04:02 | 1 | 600 kr |
11/12 21:05:43 | 2 | 350 kr |
11/12 21:10:44 | 2 | 500 kr |
13/12 16:50:39 | 2 | 600 kr |
13/12 17:02:25 | 1 | 1.000 kr |
13/12 17:10:41 | 3 | 650 kr |
13/12 17:11:05 | 3 | 750 kr |
13/12 17:11:27 | 3 | 850 kr |
13/12 17:11:47 | 3 | 950 kr |
13/12 17:12:58 | 3 | 1.100 kr |
13/12 17:21:00 | 2 | 1.200 kr |
13/12 17:26:28 | 3 | 1.300 kr |
13/12 17:28:32 | 3 | 1.500 kr |
13/12 17:53:43 | 2 | 1.400 kr |
13/12 17:54:14 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kakemono kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
5236 Kakemono
Asien, modell äldre, Landskap. Signerad, 50x175 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11